Spadek ciśnienia w kabinie, wzrost ciśnienia w żyłach

Featured Video Play Icon

Podziel się!

Night Flight Orchestra ponownie zaskakuje. Szwedzka supergrupa wydała nowy singiel promujący nadchodzący album. Premiera następcy Sometimes The World Ain’t Enough zaplanowana jest na pierwszą połowę 2020.

Cabin Pressure Drops to wyjątkowy singiel będący zarówno dokładnym zarysem problematyki następnego albumu jak i niezapomnianym wrażeniem muzycznym. W trakcie ponad pięciominutowego utworu poznajemy tożsamość anonimowej stewardessy, która w powietrzu odnajduje sens swojego życia. Jej intymne wyznania wskazują na niesłabnącą potrzebę wolnosci, która pcha ją w nowe miejsca. Wolność ta krępowana jest jednak przez prywatne zobowiązania, z których ta ostatecznie rezygnuje.

To bardzo dobry utwór będący dowodem na to, że Night Flight Orchestra nie chce być już naiwnym radiowym AOR. Fajnie, że w teledysku głównym bohaterem jest kobieta, bo reprezentuje bezpośrednio poruszane problemy. Cieszy także to, że kompozycja w tle utrzymana jest nadal w niepowtarzalnej stylistyce Night Flight Orchestra. No bo, drodzy Państwo, kto tak w XXI jeszcze gra?

Jestem ciekawa nowego krążka i jego formy. Wypuszczanie takiego singla to posunięcie awangardowe, które zapewne wywołało konsternację u niejednego fana. Z niecierpliwością czekam na więcej. Dobry będzie ten początek przyszłego roku… oj dobry….

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.